Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Що приготував 2020 рік привабливим, діяльним і цілеспрямованим Левам? Чи він стане роком їх тріумфу або ж змусить «пасти задніх»? Що необхідно робити представникам цього знаку, щоб домогтися успіху у всіх життєвих сферах? На ці та інші запитання дає відповіді наш традиційний щорічний гороскоп для знаків Зодіаку.

Дуже багато хто воліє брати в радники мудрих зірок, враховувати вплив планет на свою долю і внутрішній клімат, беручи на озброєння в процесі планування свого життя астрологічні прогнози. І, звичайно ж, не прогадывают, адже кого-кого, а природу обдурити неможливо.

Можна лише слухати і чути, що вона тобі говорить. Зрозуміло, приймаючи ці рекомендації, як керівництво до дії. Що ж, не будемо більше зловживати терпінням наших читачів пропонуємо їх увазі гороскоп на 2020 рік для Львова.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Львів

aa6fb3ce75b0c389a960e12561a23bbd Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Початок року обіцяє вам надзвичайний енергетичний підйом, в результаті якого ви раптом відчуєте, що немає нічого такого, що було б вам не по плечу, чого б ви не були в змозі досягти.

Ви отримаєте унікальну можливість проявити себе і досягти чималого успіху в усіх сферах життя: зможете реалізувати творчі ідеї, влаштувати свою долю з коханою людиною, зайнятися власним бізнесом або істотно просунутися по кар’єрних сходах.

Головне-не розгубитися у всьому цьому і пам’ятати, що тільки грамотне планування та розрахунок витрат ресурсів дозволять знайти все бажане одночасно.

За подібну активність, звичайно ж, доведеться розплачуватися: для себе і відпочинку часу не буде вистачати катастрофічно. Однак не зациклюйтеся на цьому і ні в якому разі не починайте себе жаліти – потім наверстаете. Не соромтеся перекладати частину турбот на чужі плечі – у вас чимало помічників і надійних людей поруч, на яких можна розраховувати.

b9870c40c738f15bfbe89949a7e05896 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Навесні будете надзвичайно завантажені найважливішими справами на роботі, жертвуючи при цьому собою і особистим життям, однак, не бійтеся, ще до завершення цього року у вас буде достатньо часу і на відпочинок, і на приємне проведення часу, і на аналіз пройденого шляху з подальшим побудовою планів.

Будьте обережніше влітку: велика ймовірність побудови підступів різного спрямування у бік вас. Причому, від удару в спину ви будете не застраховані навіть від близьких.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Львів

У чоловіків-Львів очікується досить насичений і плідний рік, який вимагатиме від них максимального прояву вміння планувати, розраховувати і консолідувати навколо себе корисних особистостей. Прямо з перших місяців ви відчуєте надзвичайний ділової, творчий та емоційний підйом, який недвозначно натякне вам, що настав ваш час!

708d7472c128c68a92ba3584e73f762f Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

В кінці зими почнеться період, коли робота потребує максимуму вашої уваги: трапиться щось таке, що закличе максимум ваших сил і організаційних здібностей. Саме ви станете спасителем всього і вся, але тільки якщо згадаєте, що набагато швидше інших вмієте орієнтуватися в ситуації, аналізувати її і приймати відповідні рішення.

Навесні стане трохи легше – лаври незамінного на трудовій ниві працівника можна буде сміливо вішати на цвях, давши собі час на досить приємні речі. Наприклад, ви зможете приділити його особистого життя, в результаті чого, не виключено, що навіть задумаєтеся про зміну статусу.

Влітку обережніше в спілкуванні з людьми, інвестиціями будь-якого плану – ваш шанс стати мішенню шахрайства, обману великий, як ніколи. Причому «підсунути свиню» будуть готові навіть самі близькі. Якщо не будете проявляти обережність і все контролювати, наломаете дров.

Зате восени стане простіше, ви зможете призупинитися, прикинути, що вже зроблено за рік і чого – все ще не вистачає. Не бійтеся, часу для реалізації задуманого предостатньо. Обов’язково виділіть знайдіть його і для душевного спілкування з друзями.

Любовний гороскоп

9fe6d8de88b4c48cda653b4c693895ae Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

В любовній сфері Львів чекає рік вагань і сумнівів. Ви одночасно будете вкрай боятися змін, але, в той же час, вам жахливо захочеться саме їх. Дуже великий шанс, що в пошуках чогось нового, ви зважитеся на розрив поточних відносин.

Однак якщо зумієте з собою впоратися, навпаки перейдете зі своїм партнером на новий виток розвитку вашого спільного життя. Якщо ви вільні, дуже ймовірно, що саме в цьому році ви не тільки зустрінете пару, але і узаконите відносини. Сімейні ж представники цього знака зважаться на ще одну дитину.

Самими, складними періодами в особистому житті будуть весна й осінь: спочатку ви будете запекло конфліктувати з коханими, а потім – так само бурхливо переживати напади ревнощів. Не довести до біди і не образити незаслужено дорогого тобі людини допоможе утримати в рамках власної гордості, прагнення до компромісів і зниження тиску на свою пару.

Але, якщо всі ці періоди вдасться пережити, в кінці року на вас чекає заслужена нагорода. Леви не у відносинах переживуть фантастичний роман з далекосяжної перспективою, а сімейні представники цього знаку відчують період другого медового місяця. Постарайтеся як можна частіше балувати в цей час своїх половинок приємними сюрпризами, компліментами і знаками уваги.

Гороскоп фінансів і кар’єри

549428df8c20706d6973a40c2ddada8b Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Незважаючи на надзвичайну завантаженість і незамінність на роботі, особливої винагороди в матеріальному плані Левам зірки не обіцяють в наступному році. Заробітки будуть на колишньому рівні, тому, якщо націлилися на щось більше, саме час круто поміняти щось у своєму житті.

Спробуйте знайти нову роботу, вигідних партнерів або клієнтів для свого бізнесу – це спочатку року і навесні. Влітку відчуєте від усього цього ефект, але, пам’ятайте: зараз в одну мить можна втратити все, що з таким трудом заробили за цей час.

Будьте обережні в інвестиціях і покупках, обов’язково всебічно аналізуйте потрібність і адекватність того чи іншого кроку. Уникайте позичати комусь гроші.

Восени прийде час для реалізації довго виношуваної ідеї, обіцяє, серед іншого, і істотний прибуток. Але, тримайте свою перемогу в таємниці, інакше недоброзичливці не дадуть закріпити і розвинути успіх!

3274408805bd2ff82bfcb3f12b130785 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

В роботі найкращим періодом для вас будуть і кінець зими, і вся весна. Справи підуть агресивно і впевнено, конкуренти випаруються під вашим тиском. Якщо ви володієте своїм бізнесом, зможете домовлятися на максимально вигідних для себе умовах, знищувати конкурентів. Якщо ж працюєте на когось, сміливо розраховуйте на кар’єрне зростання навіть в обхід колег.

Головною ж проблемою стане часте відсутність розуміння, що необхідна гнучкість, а також те, що іноді ви не будете помічати очевидного за власною безрозсудною наполегливістю і самовпевненістю. Частіше слухайте стороння думка, ведіть себе м’якше і вчіться пристосовуватися, інакше одного разу така політика призведе до великої біди.

Гороскоп здоров’я

2680198a4cdffa60051c9f0b6b7700b5 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

У плані здоров’я в новому році у Львів буде все дуже навіть непогано. Оптимізм вас не покине, ви будете перманентно щасливі, і позитивний настрій не дозволить пробити броню вашої енергетичної захисту ніяким хвороб.

Але, якщо будете допускати неправильне харчування і перевтома, у другому півріччі організм може відгукнутися проблемами з травленням і безсонням.

Не пропустіть свій шанс добре відпочити в кінці літа – початку осені. Це найкращий час для відпустки для представників цього знака в цьому році.

Не здумайте провести його з користю» — в ремонті, або турботи про врожай на дачі! Тільки тепле море, сонечко і активності на свіжому повітрі на якомусь хорошому курорті. В іншому випадку ближче до зими будуть долати простуди.

Гороскоп на 2020 рік для Львова по року народження

Лев — Щур

5913571b3274a500f44cb58d632d643f Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Ваші лідерські задатки, неабиякий розум і достатня сміливість допоможуть вам не тільки досягти всіх поставлених в наступаючому році цілей, але і зробити навіть куди більше того, на що розраховували. Ви сколотите чудову команду, яка допоможе домогтися успіху, снискаете собі славу мудрого і далекоглядного керівника постановника задач.

Однак все це буде можливо тільки в тому випадку, якщо в процесі не скотіться до хворобливої горделивості, очікування беззаперечного підпорядкування від оточення і вихваляння себе коханого. Будьте більш демократичні і не забувайте про оптимізм.

Лев — Бик

cb646fc7bfb6d419766f48fd7dadfdc7 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Якщо не поборете свою агресію і царствені замашки, рік вам належить надзвичайно непростою. Будете боляче поранити тих, хто дорогий вам, і кому ви дороги, відштовхувати від себе однодумців, в результаті чого на колії до успіху станете тягнути свій локомотив на самоті, від чого стане ще болючіше і болючіше.

Щоб всього цього не сталося, поєднуйте рішучість з уважністю до людей, безтурботність з життєвим чуттям, і не бійтеся відкривати свою душу тим, хто цього гідний.

Лев — Тигр

0fdf403a1f9a9d8e7efab6e82a2c0973 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Ви амбіційні і володієте величезною життєвою силою – це плюс, однак у цьому році ваше волелюбність і гордість зіграють з вами злий жарт, звернувши ваші перемоги проти вас.

Намагайтеся більше уваги приділяти реалізації творчого потенціалу, завойовуйте популярність у потрібних вам людей тільки з якоюсь практичною метою, а не задля самомилування і годування свого самолюбства. І тоді ваш оптимізм і неабиякі здібності проторят досить широку і комфортну доріжку до успіху.

Лев — Кролик

e7d60d9d1f9da9a92fb373595793f442 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Для народжених у рік Кролика Львів рік очікується досить важким. Вашій харизматичності і чарівності оточуючі, надзвичайно зайняті власними неабиякими проблемами, просто не помітять, а ваша манера прагнути до особистого комфорту, не дивлячись ні на що, стане їх відверто дратувати.

Якщо не стримуєте свій егоцентризм, схильність до маніпулювання людьми і владні замашки, життя вас жорстоко покарає. Кращим виходом для вас буде з головою зануритися в роботу, направивши свої амбіції і інтелект в конструктивне русло.

Лев — Дракон

ff94007d9106fbcfc012d062ef88a877 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Львів, народжених у рік Дракона, чекає один з найкращих років в їх житті: ваше гігантське привабливість, благородство та щедрість привернуть до вас потрібних людей, з якими досягнення поставлених завдань перестане здаватися примарним, а вміння надавати практичну користь все неабиякі та новаторські прийоми дозволить домогтися навіть більших результатів, ніж це бачилося спочатку.

Головне, не допускайте, щоб ваша життєва хватка ослабла, вірте в свій успіх і з властивим вам гідністю приймайте не тільки перемоги, але й дрібні негаразди на шляху до них.

Лев — Змія

9295014511411ff81c4dc5b6405e3901 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Ви, на жаль, надто хитрі і виверткі, щоб справити належне враження на не терпіла цього конкуренції Щура. І якщо не заховаєте під спід, до пори до часу, ці якості, а також не переборете власну завищену самооцінку, вас чекає рік жорстоких розчарувань.

Намагайтеся всіляко культивувати в собі шляхетність, спокій і принциповість, і тоді згубних наслідків вдасться уникнути. Однак навіть якщо біди будуть сипатися на вас одна за одною, не губіться – ваші вроджені стійкість духу і твердість характеру дозволять пережити цей складний період.

Лев — Кінь

a09da6f082ae0cd6d5f4c1f1c006f49a Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Ви надмірно рвучкі, імпульсивні та емоційні. І саме ці якості встане у вас на шляху до успіху в наступаючому році. Однак народженим у рік Коня Левам все одно вдасться постійно виходити сухими з води завдяки їх абсолютно ненормальною удачливості.

Спробуйте компенсувати бездумну активність аналітичним підходом до вирішення проблем і здоровою логікою, а також поширюйте свою щедрість не тільки на тих, до кого відчуваєте жалість, але і взагалі на все своє оточення. І тоді з’являться непогані шанси навіть при такому розкладі домогтися успіху.

Лев — Коза

41adc281e9e483d715c4587c185a21d2 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Представників цієї пари чекає дійсно чудовий для них у всіх відносинах рік. Вони з легкістю будуть знаходити соратників і помічників у своїх справах, отримувати величезне задоволення від роботи в команді і від того, наскільки гарне враження справляють на оточуючих.

На відміну від інших Львів, вас не стануть ненавидіти або уникати в підсумку, переситившись царськими замашками і самозакоханістю – ви знайдете надійних і відданих друзів і однодумців надовго. Але, якщо не знайдете управу на власну нервозність і нестійкість емоцій, отримаєте набагато менше, ніж хотіли б.

Лев — Мавпа

2727ba1e8fcad372ab960cf21efad98b Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Ви володієте всіма якостями, щоб спрацюватися з іншими людьми і йти разом до досягнення мети. Однак тут з вами може зіграти злий жарт надзвичайно непосидючий характер, яким просто нудно займатися чимось одним довго.

Щоб домогтися успіху, рекомендуємо ставити дрібні і короткострокові задачі і такими невеликими кроками і просуватися до наміченого. Намагайтеся тримати свою емоційність, так як вона може перешкодити проявитися іншим потрібним для справи якостям. А також дотримуйтесь почуття міри у власному оптимізмі і дотепності – Щур зубоскалов не любить.

Лев — Півень

c697f5fb3d116bf38427d39b8c7591c6 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Невміння сприймати конструктивну критику, прагнення йти до наміченої мети прямо по головах, незважаючи на обставини, і болюча самозакоханість, особливо у всьому, що стосується публічної на вас реакції, стануть справжнім бичем для народжених у рік Півня Львів.

Якщо не придумаєте, що з усім цим зробити або хоча б не виробите ефективні компенсаторні механізми – чекайте біди і краху всіх надій. Краще спрямуйте свою енергію та цілеспрямованість на щось практичне і гуманне в усіх аспектах, приміряйте шкуру альтруїста – може, навіть сподобається.

Лев — Собака

571831c202d4d8bb05392e448b8b8615 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

У Лева-Собаки рік видасться досить непоганим. Швидше, навіть більше хорошим, ніж поганим, так як мінуси теж будуть зустрічатися, але ви, з властивим вам прагматичним і оптимістичним підходом до життя зумієте їх обернути собі на користь і отримати відповідні уроки.

Вам обов’язково вдасться зібрати навколо себе однодумців, але надто активний рік зажадає хоча б час від часу збігати в коло сім’ї та друзів для відпочинку. Не відмовляйте собі в цьому ні в якому разі!

Лев — Свиня

eaf586cd8efb4c238c34ae06f1ac0f46 Гороскоп для Левів на 2020 рік: жінка і чоловік

Оптимізм, цілеспрямованість та прагнення до стабільності – ось три кити, на яких буде триматися ваш успіх в цьому році. Радимо не ставити надто амбіційних цілей і на час забути про любов до розкоші та комфорту – готуйтеся до того, що навіть для мінімального підтримання себе на плаву доведеться в наступному році чимось жертвувати.

І ще, не нехтуйте допомогою тих, хто готовий вам її надавати, так як поодинці домогтися успіху зараз буде практично неможливо.

Як бачите, рік Львів очікує надзвичайно насичений, різноманітний і досить вдалий. І їм залишається лише побажати з розумом розпорядитися всіма випали на їх частку шансами, обернути всі дрібні негаразди собі на користь і отримувати значні вигоди від усього, що б не робили!

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!