Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

З надією і прихованим почуттям страху щорічно ми вчитуємося в рядки астрологічних прогнозів. Адже так хочеться дізнатися, що ж насправді приготувала нам доля в найближчому майбутньому?

Хочеться грамотно спланувати і нічого не упустити, отримати максимальні вигоди там, де тільки це можливо, і вийти з найменшими втратами завідомо програшних ситуацій.

Дійсно, відповіді на всі ці питання кожному знаку Зодіаку гороскоп дає. І сьогодні ми поговоримо про те, що чекає в 2020-му Козерогів – дорослих і ґрунтовних не по роках, вражаючих силою волі і внутрішньою енергетикою, досить незалежних і самодостатніх людей.

Притаманні їм характеристики, здається, спеціально заздалегідь налаштувалися на максимальну співпрацю з астрологічної характеристикою року, щоб сподобається й задобрити його господиню – Металеву Щура. Проте і у них не все гладко в цей непростий рік…

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Козерогів

5e370927c3cfbbea58f9c0b7bbabb9f1 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо ви будете досить терплячі, наполегливі й амбітні, досягнете успіху в цьому році, стверджує ваш гороскоп. Головне, не пасувати перед труднощами, до чого ви, зізнатися, схильні, стійко сприймати невдачі і всіма силами уникати депресії і пораженських настроїв.

Початок року буде в цілому не дуже приємним – у вас почнуться суперечки з усім своїм оточенням, аж до самих близьких людей, ви будете вкрай вразливі і недовірливі.

Щоб не допускати перманентних конфліктів, намагайтеся вести себе як можна м’якше, не базікати зайвого. Особливо зірки застерігають від контактів з минулими зв’язками будь-якого штибу – нічого гарного вам зараз це не принесе.

Однак професійної сфери все це, на щастя, не торкнеться – тут ви будете на висоті, заслужите повагу оточуючих. Вже в цей час можете сміливо розраховувати на те, що ваше вміння справлятися зі складними і багатоплановими проблемами буде розцінено керівництвом, як хороший привід для кар’єрного зростання.

69d1ea68087ade7e49ac1e3818cc8bec Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

У другій половині року з барикад вам до пори до часу доведеться забратися, однак почнете відчувати брак фінансів. Не виключено, що через необдумані, але приємних витрат.

З цієї ж причини, ймовірно, станете мішенню невдоволення близьких. До речі, в самому кінці року на вас чекає небувалий зліт у всіх сферах. Можливий навіть переїзд в інше місто, повна зміна роду діяльності та інші зміни, які ви сприймете з великим ентузіазмом, і які будуть вам корисні.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Козерогів

289635ce8e0100e6c10782e47eed849a Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша вдумливість і грунтовність повинні допомогти вам впоратися з викликами цього року, і зірки на весь голос твердять, що він для вас складеться більш ніж вдало. Проблеми в особистому житті і спілкуванні на його початку будуть врівноважені стрімким кар’єрним злетом, який стане логічним нагородою за всі ваші зусилля та таланти на благо компанії.

Але, що зустрічаються на шляху труднощі і перешкоди цілком можуть послужити приводом для того, щоб впасти в депресію, і тоді всі плани підуть крахом, так як витримувати заданий високий темп ви не зможете.

Не виключені в першому півріччі тертя абсолютно з усіма навколо – від сім’ї і улюблених до колег і приятелів. Якщо не будете тримати себе в руках, розгубите всіх корисних для себе зараз помічників, всі потрібні зв’язки.

50ca38bb17ce32fb850f472fc1ce65e1 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Остерігайтеся зустрічі з колишніми коханками, а також будь-романтики, що виходить за рамки сімейного вогнища – це загрожує великими проблемами, причому, що характерно, не тільки любовного плану.

У другій половині року ваша активність піде на спад, у професійній сфері трапиться невеликий застій, і ви відчуєте деякі фінансові труднощі, можливо, навіть з причини невластивого вам миттєвого марнотратства.

Однак це тимчасово – вже в кінці року ви просто будете захлинатися в шикарних відкриваються перед вами можливості. І тут, головне, не побоятися змін, піти на поводу у долі і покірно прийняти всі її подарунки – побачите, для вас все це тільки на благо!

Любовний гороскоп

f0d5f80fec10b3b14454a20c15d1b6e0 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

В любові у Козерогів в 2020 році все буде зовсім не так райдужно, як у інших сферах. На самому початку року раптом з’являться ваші колишні і намагатимуться взяти реванш. Вас будуть долати запрошеннями на побачення, млосними дзвінками та іншим. З-за всього цього будете нескінченно роздратовані, адже своїх образ не пробачте нікому.

Якщо ж ви самі були ініціатором розлучення, і відчуваєте себе винними, все одно не йдіть на поводу: другий шанс у вашому виконанні ніколи не призводить ні до чого хорошого. До речі, зірки на цей період в цілому не тільки вас, але і всі інші знаки застерігає від такого – ні до чого хорошого воно не приведе.

Якщо ви склався сім’янин, майже до кінця літа будете жити в умовах перманентних скандалів. Ви будете вередувати, вас перестануть розуміти, словом, якщо буде можливість просто збігати періодично і пересиджувати несприятливі періоди – робіть це.

ae7f7e70e490ffdde6a2bcaf8fa473f2 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Зелений світло будь відряджень, подорожей без своєї половинки тощо. Восени все це забудеться, наче страшний сон і кінець року ви зустрінете спокійно.

Вільним представникам цього знаку астрологи не радять заводити романи до середини літа з цієї ж причини – ні взаєморозуміння, ні душевності від відносин з вашою участю зараз не дочекаєшся.

Зате після можете сміливо вирушати на пошуки своєї другої половинки або просто приємного роману. До речі, не виключено, що отак ви і під вінець потрапите. Причому шлюб вас надалі буде радувати взаємною повагою і довірою, незалежно від того, був він за розрахунком, або ж по любові.

Гороскоп фінансів і кар’єри

57f7009d7497d91a92510cce4fac4427 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ну, взагалі-то ви знак – сам по собі ощадливий до скупості, тому ваше фінансове добробут цілком і повністю в цьому році буде залежати тільки від вас. Якщо будете і далі грамотно планувати, тверезо оцінювати свої можливості і відкладати при будь-якому рівні доходів, все у вас буде добре.

І навіть дуже! Але, не давайте в борг не самим близьким, не інвестуйте за чиєюсь наводкою – все це може погано скінчитися. Принаймні, двічі перевірте всі, всі оцініть, і тільки після цього приймайте рішення.

Щоб домогтися успіху на діловому терені, вам доведеться викликати на допомогу все можливе розсудливість і незворушність, так як події будуть змінювати один одного, немов у калейдоскопі, плюс стає мінусом, і навпаки. Будете пристосовуватися – досягнете успіху.

0129e866f794cc93bc97558a7ad7d6be Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ні – нарікайте на себе. Влітку випаде кращий час за рік для зміни роботи, якщо подумували про це. В крайньому випадку, можете зважитися на це в останньому місяці року, що минає.

При цьому врахуйте, що про скромність, якщо хочете отримати дійсно гарне місце, доведеться забути: рекламуйте себе з азартом і не соромтеся нав’язувати зустрічі потенційним роботодавцям за вашою ініціативою. Той, хто буде вам платити зарплату в подальшому, повинен відразу зрозуміти, який самородок йому дістався.

Гороскоп здоров’я

7a706fb8b78da83d8b1860c8f4994826 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Нерви у вас через контрастів в особистому та діловому сферою стануть пустувати, і досить відчутно. І вся ваша хвалена розсудливість і холоднокровність не допоможуть. До кінця першої половини року у вас в рази зростає шанс отримати нервовий зрив.

Однак якщо вчасно вирушаєте у відпустку за приємними враженнями, або ж періодично будете добре розслаблятися з друзями, депресії можна буде уникнути.

Крім того врахуйте, що ваша схильність впадати в прострацію і кидати все при найменшій загрозі провалу на горизонті, може помножиться на складності самого року, як такого, і ви за звичкою кинетеся шукати віддушину в спиртному, або ж почнете безконтрольно «заїдати» «горі».

Не здумайте цього робити! Прогулянки і спорт – ось що поверне у ваше життя оптимізм та енергійність. В крайньому випадку, лікуйтеся шопінгом.

Гороскоп на 2020 рік для Козерогів по року народження

Козеріг — Щур

19d80efa8cfc0675bad25101ba598c5b Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви любите, щоб усе було чітко, зрозуміло і передбачувано – і подібна неметушлива раціональність знайде найкращий відгук у господині наступаючого року. Проте багатьох з вашого оточення почне дратувати ваша зведена в фетиш акуратність і педантичність, адже рік для всіх чекає зовсім не легкий.

Однак не піддавайтеся на критику і спроби пом’якшити ваш вдача – зараз для вас вигідно залишатися саме такими, які ви є. А що розділяють ваші погляди або знаходять їх корисними або милими людей ви завжди знайдете завдяки своїй комунікабельності.

Козеріг — Бик

3ec675606610da2a398e896dffa0745a Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви – явно не командний гравець, тому в наступаючому році, вам доведеться набагато складніше, ніж іншим. Так, і результати, по правді кажучи, будуть куди менш вражаючими, незважаючи на всю вашу працездатність і цілеспрямованість.

Хоча, зовсім вже говорити про те, що невдачі підуть суцільною смугою теж буде невірним – просто ваш час ще не настав, і ви зараз в самому епіцентрі підготовки до майбутніх вельми яскравим звершень. Не зупиняйтеся і далі перед труднощами, і пам’ятайте, що навіть негативний досвід має неабияку цінність.

Козеріг — Тигр

89a1e1c1b9ad59c98f26aef7209b20ce Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

У вас всі шанси в цьому році стати справжнім улюбленцем Щури. Адже вона таких і віддає перевагу: розважливих, не витрачають даремно свій потенціал, завжди домагаються максимальних результатів, чим би вони не займалися, досить гнучких і аналітично підкованих, щоб не перти напролом до завідомо програшним моментів.

З-за того, що ви, швидше, товариські, ніж холодні, співчувають – ніж жорсткі, але, тим не менш, дуже енергійні і вперті у досягненні своїх цілей, вам завжди легко заразити оточуючих своїми поглядами і отримати від них всю допомогу і підтримку, які вони можуть вам дати.

Козеріг — Кролик

0f9c1c1ffc66f71ca68a3159aa6d964a Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Навряд чи в наступному році ви досягнете якихось запаморочливих висот, так як будете більше планувати, аналізувати і прораховувати, ніж щось робити конкретне. Зате створите хороший надів на майбутнє – таку собі програму власного успіху на найближчі кілька років.

Причому в ній обережність і вміння уникати гострих моментів будуть сусідити з напористістю і непохитністю, в результаті чого вдасться уникнути в майбутньому безлічі провалів.

Конкретно ж по майбутньому році вам радять навчитися спокійніше ставитися до спонтанності подій і відсутності чітких правил гри – стане легше миритися з тим, що відбувається.

Козеріг — Дракон

7412c8e339a57d5440fa74ac9284c22f Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

У вас є потенціал, щоб досягти максимального успіху в наступаючому році. Колосальна кількість енергії і ентузіазму, націленість на результат, вміння бути щасливим, всупереч всьому, і вести справи найбільш ефективним чином, схильність до аналізу та логічного мислення, що допомагає уникнути падінь там, де інші обов’язково спіткнуться – все це проявить себе ось-ось у всій красі, і вам залишиться тільки вибирати правильне застосування цим своїм талантам.

Однак все може зіпсувати ваше влюбливість і пристрасність – пам’ятайте про це!

Козеріг — Змія

50e7582622c8aacb1637bd41d983c3b0 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви – швидше розважливі і сухуваті, ніж емоційні і наділені творчою жилкою. Тому рік для вас видасться досить посередній – і без провалів, і без запаморочливих успіхів.

Ви занадто схематично і реалістичні, щоб справити враження на матір, інтелектуалів і новаторів Щура, проте всі ваші якості не дозволять зробити завідомо програшний крок, піти на приводу почуттів.

Постарайтеся частіше розслаблятися, знайдіть для себе віддушину в спорті чи якесь хобі, інакше так і залишитеся пасти задніх, поки волею випадку вам не випаде видатний шанс.

Козеріг — Кінь

d5b8c9f6ba6f7d6721b1842210f563ca Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

У вас рухливий і легко адаптуюсь до змін розум, тому виклики і все нове в наступаючому році ви сприймете куди легше, ніж інші знаки. Тому посприяє і неабияка сила волі, уміння добиватися свого, завжди закінчуючи почате і маючи чіткі цілі.

При цьому господині року обов’язково припаде до вподоби ваше дивовижне вміння, навіть рухаючись до власного, чисто эгоистичному успіху, змінювати життя на краще і інших людей, а також ваше хворобливе почуття обов’язку і справедливості, які будуть краще інших кайданів утримувати від поганих вчинків.

Козеріг — Коза

19e1c4781cf3eb780b5a7c8bf6fa0a3e Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Позбавлення від надмірної емоційності і відсутність практичної жилки, робить ваше життя набагато простіше, ніж це могло б бути.

Однак ваше маніакальне захоплення зростанням власного добробуту і статусу в суспільстві здатне зараз зіграти з вами злий жарт, адже Щур дуже любить вчити занадто потакающих своїм слабкостям людей болючими життєвими уроками.

Набагато краще в новому році для вас буде сконцентрувати свою увагу на досягненні конкретних цілей, однією з ланок яких обов’язково буде допомога іншим, розділити з ними лаври переможців.

Козеріг — Мавпа

0f2302f5b00968ca9f2bdb105e845412 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

На відміну від інших Козерогів, ви надзвичайно привабливі, навіть злегка лукаві і дуже м’які по натурі, завдяки чому вам набагато легше домагатися свого від долі інших людей.

При цьому — ви ні в якому разі не споживач: ви вмієте і любите наполегливо працювати, отримуєте задоволення від напруженого подолання труднощів, а розсудливість і стриманість не дозволяють наробити помилок там, де інші б наламали дров.

Однак ви досить потайливі, до того ж, намагаючись утримувати в собі одночасне прагнення до легкого життя і порядку в ній, постійно напружені, тому в прийдешній непростий рік шансів зірватися і перегоріти у вас предостатньо.

Козеріг — Півень

1cbe4a56af2e298a59bbb6faef04cb89 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Один з небагатьох народжених у рік Півня знаків, який обов’язково сподобається вибагливої Щура. Чому? По-перше, своєю чіткою визначеністю в цілях і бажаннях, упрямостью, амбітністю і напористістю.

По-друге, він вміє панувати над своїми емоціями, відсікати все другорядне і демонструвати неабияку ділову хватку. І при цьому геть позбавлений вихваляння, хворобливого самолюбства і прагнення домінувати над усіма і в усьому.

Головне, йому у своїй безкомпромісності не скотитися до відверто поганих методів, а любов до систематизації та впорядкування всього не перетворити на замшілий консерватизм.

Козеріг — Собака

5a3cfb642c06fded01ad546c850815bb Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вам рік обіцяє продовження проблем з неабиякою конкуренцією, яка буде вас мучити періодично мало не в усіх сферах життя.

Стане надзвичайно складно постійно доводити долю і оточуючим, що ви — краще і достойніше інших, особливо, враховуючи, що ні видатної амбітністю, ні цілеспрямованістю ви не страждаєте.

Чого не скажеш про злопамятности і войовничому критицизмі – цю реакцію на всі виклики долі ви будете пестити і плекати весь майбутній рік.

Козеріг — Свиня

75e926e0627632bfe580739b5882bb93 Гороскоп для Козерога на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для вас настає цілком приємне і наповнене радісними звістками час. Готуйтеся до поповнення у своїй власній сім’ї або близьких родичів, друзів, в долю яких приймаєте активну участь.

Рік буде сповнений витрат на різні цілі, в основному – хороші, проте в минулі періоди ви зробили гідні заділи на майбутнє, тому переживете це без праці. Однак не думайте, що такий милостивий період триватиме вічно – мінімум у другій половині року знову впрягайтесь в роботу, щоб і далі у вас все виходило не менш райдужно.

Як вам, шановні наші Козороги, ваш гороскоп на 2020-й? Сподіваємося, вам сподобалося! І тепер ви набагато краще підготовлені до всіх викликів і особливостям наступаючого року, в результаті чого він буде для вас набагато вдаліше та результативніше, ніж міг би бути!

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!