Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Навіть якщо ви у всьому і завжди звикли покладатися лише на себе, маєте тверезий погляд на речі і все, що відбувається навколо, порадитися іноді з гороскопом, приймаючи те чи інше рішення, будуючи плани або ж налаштовуючи себе на певний лад перед подіями, звичайно ж, варто.

Абсурдно заперечувати пряме і безумовне вплив небесних світил і планет на наше життя – по суті, таких же частинок космосу, як і ми з вами.

Кожної людини, народженої в певний час, зірки наділяють поруч якостей і характеристик, які, швидше за все, і зумовлять його характер, як, втім, і все майбутнє. До того ж і згодом, у вибраний відрізок часу, вони будуть впливати на події.

І сьогодні ми попросимо відомих астрологів пролити світло на те, що чекає в наступному році представників такого знака, як Діва – розумних, справедливих, енергійних і безперервно удосконалюються натур.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Дів

eade5ab1146c70cf044721dc2ce25268 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Идеалистке-Діві, обмовимося відразу, буде непросто в 2020 році: справ буде багато, а часу, щоб все встигнути, катастрофічно мало. Однак представникам цього знаку з їх вродженими видатними талантами в тайм-менеджменті, акуратності і практичності вдасться з честю вийти з будь-яких випробувань і подолати всі на них звалений.

Не розпорошуйтеся, виділіть для себе головні цілі і далі – за пріоритетності, і рухайтеся вперед, концентруючи увагу відповідно важливості тієї чи іншої задачі. Зараз не час для педантичною опрацювання проблем до дрібниць і доведення всього супутнього до ідеалу – можете випустити з-під контролю головне.

Вже влітку, якщо все зробите правильно, побачите перші плоди своїх праць. Однак, час для відпочинку і хвастощів перемогами ще не настав саме зараз вкрай важливо зробити все, щоб закріпитися на досягнутому. Влітку будете вкрай потребувати підтримки тих, хто з вами поруч – не відмовляйтеся від неї!

Не забувайте по закінченню бурхливого періоду весни більше уваги приділяти сім’ї – зараз це вкрай важливо. Згідно гороскопу на 2020 рік, восени ви продовжите стрімкий рух вперед і вгору. Але, будьте пильні: за цієї скаженої скачкою, ви можете пустити на самоплив відносини з партнером і сім’єю, в результаті чого отримаєте практично безповоротне відчуження.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Дів

b33ea8c95417e9eba61d6898c2d26120 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Так як ви дуже ощадливі й проникливі, з викликами нового року вам впоратися буде куди простіше, ніж іншим знакам. Прямо з початку року варто взяти високий темп, якщо збираєтеся встигнути все задумане. Зате результатом всіх докладених зусиль і самовідданої праці у високому темпі стане те, що вам буде, за що подякувати минає 2020-й рік у новорічну ніч з келихом шампанського.

Практично весь рік пройде в досягненні безлічі завдань, і не варто думати, що вони, як у поганому бойовику, будуть атакувати вас лише по черзі – навалиться все і відразу, і вроджений перфекціонізм, а також нестримне прагнення до висот не дозволять вам знехтувати якимись цілями.

Однак будьте пильні: хапайтеся лише за все найважливіше, грамотно розставляйте пріоритети і будьте послідовні. Хоча навіщо вас цього вчити – ви і так у всьому цьому профі. Починаючи з осені, намагайтеся побільше виділяти часу на спілкування з сім’єю та своєю половинкою, адже вони – не ви, і вашого марафону можуть не витримати, безнадійно віддалившись від вас.

Любовний гороскоп

17d4c6f4c7dd910f48dc7b418b164d76 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

2020-й рік можна сміливо вважати одним із найщасливіших у житті Діви. Якщо ви самотні, то наприкінці зими – навесні настає ідеальний час для того, щоб знайти кохання всього життя і зв’язати себе шлюбними узами, або ж узаконити свої стосунки вже сформованим парам. Навіть самим вибагливим і перебірливими представникам цього знаку це однозначно світить.

Якщо ж з якоїсь причини вас це «не зачепить», влітку зможете відірватися на яскравих сексуальних пригодах. В кінці року на вас чекає ще один сплеск активності на любовному фронті. То пуститеся в усі тяжкі, то переживете один з найбільш значних романів в своєму житті, заради якого буде забуте взагалі усе: сон, їжа, робота…

У сімейних Дів у першій половині року вірогідні сварки з коханими на фінансовій ґрунті. Влітку ж потягне на сексуальні пригоди, і якщо ви свій ентузіазм перенесете на чоловіка, освіжіть відносини і дізнаєтесь багато нового один про одного.

Друга половина року пройде набагато спокійніше і стабільніше, однак не варто думати, що час для експериментів в спальні пішло – якщо не приділяти належної уваги цій сфері, скоро можуть початися серйозні проблеми.

Гороскоп фінансів і кар’єри

74b9c9def732ddf8a6678bde649fdf34 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Досить суперечливим виглядає гороскоп для Дів по 2020 році: з одного боку, властива вам скромність у витратах не дозволить потребувати або відчувати себе обділеними. З іншого ж то ви будете на мілині, то раптово на вас будуть звалюватися золоті гори.

Навесні ж і зовсім ви або отримаєте у власність якесь цінне майно, або досить значну суму грошей. Хоча і в інші пори року дуже часто відчуєте себе пестунами фінансової фортуни. Однак не здумайте тринькати в середині – наприкінці осені. Дуже великий шанс витратити велику суму грошей на щось зовсім непотрібне.

В середині січня представники цього знака раптом відчують, що на роботі їх належно не цінують, і почнуть вишукувати будь-яку причину, щоб посваритися з роботодавцем або ж займуться болючим самокопанням, намагаючись знайти підґрунтя того, що відбувається в собі. Все це – надмірна помисливість.

59e2db765add26cbf4d31c0d0bb051de Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вас цінують і поважають на професійній ниві, як ніколи. Не здумайте все зіпсувати своїми спонтанними витівками або грюканням дверей! Просто продовжуйте робити те, що вмієте найкраще – віддаватися на 100% своїй роботі.

Влітку бійтеся конфліктів з працівниками. Не вплутуйтеся в чвари і не псуйте енергетику злістю. Для вас вкрай важливо стримувати негатив, дружити з усіма – хоча б для виду. Так як тільки в цьому випадку ваше підприємство зможе досягти успіху в тому, що робить.

Гороскоп здоров’я

771eeb97ece21d089e8de6686f835512 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Розпочнеться рік для представників цього знака зовсім не по тій завантаженні і цілям, які вони поставили перед собою – буде відчуватися слабкість, почуття постійно накопичується втоми. І навіть якщо будете намагатися спати рекордну для вас кількість годин, літрами глушити каву або практикувати контрастні загартовуючі процедури, стан нітрохи не покращиться.

Пам’ятайте, що подібне – відмінна грунт для розвитку якогось вірусу або застуди. Намагайтеся не брати на себе більше, ніж можете винести і економити внутрішні ресурси.

Навесні стане значно легше: звідки візьметься енергія. Але, не варто думати, що на власному заряді ви протягнете ще довго – якщо не візьмете в травні відпустку, пізніше доведеться зовсім погано.

Взагалі до самого приходу наступного року ви будете набагато гіршому тонусі, ніж зазвичай. Тому зірки настійно рекомендують вам практикувати чіткий режим дня, правильно харчуватися і в цілому стати прихильниками ЗСЖ.

Гороскоп на 2020 рік для Діви по року народження

Діва — Щур

a329a6057ed6684464c67452e1acb1a7 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

У народжених у рік Щура Дів всі шанси прожити один із найбільш продуктивних і приємних років свого життя. Їх вроджене цікавість на межі наукового інтересу допоможе не упустити жодної важливої деталі і знайти щось корисне і багатообіцяюче для себе навіть там, де інші пройдуть повз.

Це буде рік великих можливостей і відсутності серйозних перешкод на шляху до наміченої глобальної мети. І навіть дрібні негаразди, які зустрінуться, з легкістю та посмішкою будуть подолані, так як все це було вже передбачено і прораховано наперед.

Діва — Бик

e3c0e346ffbb7c4c342f5dec486e1527 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вашій безвідмовності в цьому році таки вдасться підвести вас до краю прірви, тому заздалегідь постарайтеся зробити все, щоб оточити себе людьми, які будуть утримувати вас від надмірно альтруїстичних і жертовних актів.

Що ж стосується досягнення цілей, тут теж, якщо не поборете вроджений консерватизм, буде дуже складно рухатися вперед, адже рік від вас зажадає неординарних і новаторських рішень. А ось неабияка педантичність буде навіть корисна – вона дозволить все, що робите, доводити до блискучого результату.

Діва — Тигр

001512fd9897258d76e94272280ec1c2 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Діви, народженої в рік Тигра, наступаючий рік принесе безліч перемог і приємних моментів. Буде легко вписатися в будь-яке суспільство, розташувати до себе потрібних людей і обзавестися однодумцями на шляху до мети, завдяки вродженої інтелігентності, тактовності і гарної поведінки.

При цьому тверезий і дуже тонкий розрахунок, що базується на фундаментальних аналітичних дослідженнях і прагненні все систематизувати, дозволять досягти успіху навіть там, де всі інші спасують. Головне, стримуйте своє прагнення до командування і відстоювання своєї точки зору всупереч всьому, інакше результати будуть не настільки вражаючими.

Діва — Кролик

f08fc37478bff95a2a257c3975cc9d70 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви товариські, уважні і чуйні до інших людей, що незмінно їх розпорядженні, і допомагає без зусиль відшукати тих, хто буде вам допомагати і підтримувати вас у справах. Ваша розсудливість і організованість дозволять досягти цілей, якими б складними багатоступінчастими вони не здавалися.

Однак властива педантичність і хворобливе ставлення до будь-якого прояву хаосу і безладу стануть забирати надто багато сил, які, по-хорошому, слід було б направити в продуктивне русло.

Діва — Дракон

66bf369230793bc68119916491e422c9 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Навколишні сприймають вас як досить дивну і суперечливу особу, тому в цьому році вам судилося досягти значно менших успіхів, ніж могли б. А все тому, що без допомоги з боку зараз не обійтися.

Діві-Дракону варто поменше «витати в хмарах» і мислити глобальними категоріями, ідеалізувати те, що відбувається, а також поводити себе менш бундючно – і тоді ще є шанс вийти за підсумками року на позитивну результуючу. Впустіть у своє життя більше конкретики і не чекайте беззастережного захоплення собою від оточуючих – буде набагато легше в моральному плані.

Діва — Змія

8a5a9643d7d274413c162396b2db8c12 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Прекрасний рік чекає всіх Дів, народжених у рік Змії! Притаманні вам пунктуальність, акуратність і цілеспрямованість, помножені на неабиякий розум, прекрасне чуття і розвинену логіку з аналітикою допоможуть досягти успіху абсолютно у всьому, за що б не бралися.

Однак вашу завжди непохитну самовпевненість і поступливість можуть похитнути неабиякі виклики, з якими буде легше впоратися, озброївшись почуттям гумору і оточивши себе командою гідних людей.

Діва — Кінь

aa09c2e474250a209124bcf2ed85e30b Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваше хворобливе прагнення до гармонії в цьому році розіб’ється об суворі реалії. Ви надмірно імпульсивні, запальні і непередбачувані, в результаті чого то будете приводити оточуючих в оману, то відверто їх відштовхувати.

А все тому, що всередині вас відбувається боротьба абсолютно антагоністичних начал – якщо не навчитеся обережно балансувати між ними, беручи тільки саме позитивне від обох, в цьому непростому році ваш яскравий, але суперечливий характер стане ще гірше.

Діва — Коза

e7acc647bf3d4daae332564cf3b6e0af Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Народжених у рік Кози Дів чекає непростий, наповнений душевними терзаннями і почуттям власної недосконалості рік. Ви будете граціозно перепархивать з однієї кризи до іншої, зовсім забувши про насущні проблеми і пустивши всі плани на самоплив.

Однак якщо вам вдасться знайти емоційну віддушину, наприклад, зануритися у заняття творчістю, волонтерською діяльністю, народження дитини, зможете проявити максимум властивою вам педантичності і акуратності і все ж досягти успіху у всіх починаннях.

Діва — Мавпа

ddb6e6e3a5cb6ce95a56d7db0556df0f Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви рухливі, хлопотливы і невгамовні – живете, мабуть, найбільш яскравим і цікавим життям, серед усіх знаків. І в наступаючому році для вас настає саме час золоте – натхненних і результативних пошуків себе, вдумливого самовдосконалення і застосування своїх видатних інтелектуальних здібностей з максимальним ладу.

І при цьому ви зумієте підтримати і вдихнути ентузіазм і у всіх, хто вас оточують – вони мимоволі будуть заражені вашої романтичної широтою поглядів. Однак якщо не будете намагатися доводити все розпочате до кінця, досягнете значно меншого, ніж могли б.

Діва — Півень

a28f5e9e2f2ef0b6ac169daf4130efef Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви діловиті, цілеспрямовані і реалістично оцінюєте свої можливості, за що, без сумнівів, практична і любляча домагаються свого людей, Щур нагородить вас гідно. Однак у прагненні здобути якомога більше помічників і соратників не доходити до балакучості і пустомельства, інакше втратиться весь ефект.

Крім того забудьте про кохання маніпулювати людьми – наслідки можуть бути дуже сумними, аж до того, що самі не помітите, як у відповідь станете мішенню аналогічних непорядних дій.

Діва — Собака

c287215db42c48385934629983de4ef8 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Діві-Собаці рекомендують відполірувати до блиску усю властиву їй впевненість у собі і завзятість, і в що б те не стало знайти собі впливових покровителів і володіють потужним потенціалом помічників в наступаючому році. Після чого почати їх посвячувати у власні грандіозні плани, делегувати їм повноваження для їх здійснення і робити все, щоб добитися результату чужими руками.

Чому? Справа в тому, що зараз все, чим ви будете займатися соло, приречене на значно меншу результативність, ніж описана схема. Так що, вибирайте: або гордість і незалежність – або успіх.

Діва — Свиня

083178c76cf074df39ed60ef5d68b456 Гороскоп для Діви на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для Дів, народжених в рік Свині, настає час розплати за рахунками, жаття результатів праць попередніх періодів, вдумливого аналізу всього, що сталося і що відбувається. Занурившись у все це, ви кілька відсторонитеся від своїх близьких і кола спілкування, ніж викличете здивування аж до відвертого неприйняття і ревнощів.

Однак не звертайте на це увагу – те, чим ви зараз зайняті, набагато важливіше для вашого майбутнього. А знову налагодити відносини з усіма дуже скоро буде достатньо шансів.

Віримо, що наш астрологічний прогноз на 2020 рік сподобався всім читавшим його Дівам, і він неодмінно буде корисним у досягненні ними поставлених перед собою висот. Що йому вдасться попередити представників цього знака про всіх підстерігають їх поневіряння, і морально підготувати до приємних новин – щоб з максимальною користю скористатися їх плодами!

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!