Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Звіряти своє життя з астрологічним прогнозом – справа звична і вельми розумне, як не крути. Адже доля кожної людини, його характер і особливості поведінки зумовлені розташуванням зірок при його народженні, а також поєднанням його особистих характеристик і кожного поточного дня, місяця, року…

Знаючи свій гороскоп на наступний рік, можна не тільки грамотно все для себе в ньому спланувати, але і зрозуміти, як можна з найбільшою вигодою і з найменшими втратами виходити з тієї чи іншої ситуації, яким сферам життя і коли приділяти пильну увагу, а які відходять зараз на другий план тощо.

І сьогодні ми поговоримо про те, що 2020 рік обіцяє Близнюкам – суперечливим, яскравим і авантюрним натурам.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Близнюків

870b7a44b5433c95e85e436b92424374 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Представницям прекрасної статі, які належать до цього знаку, потрібно просто змиритися з тим, що багато з того, що вони запланували і тільки запланують у майбутньому для цього року піде зовсім не так, як вони очікували. 2020-й зажадає від вас максимум гнучкості та вміння пристосовуватися, на що ви здатні, в принципі.

Для вас це, звичайно, не властиво, але, хоча б постарайтеся, бути трішки расчетливей і предусмотрительней, завжди маючи під рукою «план Б», а також пам’ятаючи про розташування «аварійних виходів».

Готуйтеся до того, що ваше оточення періодично буде піднімати у вас хвилю розчарування. Але, незважаючи на гостру тягу до перфекціонізму і вимогливість, що до себе, до інших, спробуйте не забувати про те, що люди зовсім не народжені для того, щоб виправдати ваші надії.

44e543d8b5b885f9747850eeb21bdd31 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Як, втім, і ви – їх. Чим краще ви навчитеся обходити гострі кути, бути тактовніше і хитріше, тим більше шансів, що у наступний рік ви ввійдете без втрат.

Навесні постарайтеся поменше вживати далеких поїздок – по можливості відмовляйтеся від подорожей. Але, обов’язково знайдіть собі якесь нове яскраве захоплення, переключіться на щось для вас невластиве. Влітку обов’язково заведіть собі традицію, якщо до цього ще не встигли, всією родиною вибиратися на природу – для вас зараз це корисно, як ніколи.

У другій половині року доля для вас стане більш поступливою, і будь-який вихід із зони комфорту перестане приносити відчуття незатишності і незахищеності лише радість і задоволення. Восени згадайте про те, що давно вже планували – час для цього настав. Все вдасться в кращому вигляді, причому ще до настання наступного року ви побачите плоди своїх праць.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Близнюків

0c2a1ef1bdbba12a37b2f310450e21bd Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Схильність до перебільшення, надмірна помисливість і чутливість не раз і не два протягом наступного року будуть вселяти в голови Близнюків думки про несправедливість життя. Однак і приємних сюрпризів буде чимало, особливо, якщо представники цього знаку не забудуть, що кмітливість і допитливість – це їх коник.

Головне, гарненько морально підготувати себе до несподіванок, і тоді з будь-якої ситуації ви зможете отримати для себе вигоду. Зірки рекомендують вам не кидатися стрімголов в якісь заходи, двічі думати, перш ніж робити, і гарненько все панірувати заздалегідь, хоч це і не ваш коник.

Однак пам’ятайте: прорахунок ходів наперед і організація запасних виходів «у разі чого» допоможуть уникнути маси провалів і хвилювань.

a7c12a9d849f1a1646b4c939f61d7021 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Перша половина року для вас буде повне суєти, гойдалок настрою і таких поворотів долі, що вам залишиться тільки здивовано присвистывать. Ваш внутрішній стан буде настільки мінливим і хитким, що вам захочеться виплеснути своє незадоволення хоч на кого-небудь.

Але, пам’ятайте, що лише максимум такту, витримки і гнучкості дозволять вам за цей рік не розгубити всіх наявних і потенційних однодумців. Забудьте на час про своє критицизмі – люди народжені зовсім не для того, щоб відповідати вашим ідеалам.

Всі подорожі в цьому році краще відкладіть на осінь – навесні, якщо зважитеся на відрядження, може трапитися якась велика неприємність. Спробуйте себе в новому екстремальному виді спорту, знайдіть інше хобі – словом, що, чим раніше ніколи не займалися і що для вас гранично незвично.

Влітку проводите більше часу з сім’єю, заведіть якісь милі маленькі традиції і неухильно намагайтеся їх дотримуватися – це підтримає на плаву. Зате восени сміливо згадуйте про ретельно виношуваних планах – все обов’язково вийде і дасть порадіти результатам ще до початку наступного року.

Любовний гороскоп

9ae296115c97894ab703358ebe982470 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

У любові до 2020 року Близнюків чекають ті ж злети і падіння, що і в інших сферах життя. В результаті все одно все закінчиться добре, проте шлях до цього буде те тернистий, то усипаний трояндами. Ви станете кидатися в любовний вир з головою, то незабаром розчаровуватися у своєму обранцеві. То відчувати максимальний градус близькості і особистого щастя, то перебувати у владі відчуження.

Навесні самотніх представників цього знаку чекає несподівана романтика з якимось старим знайомим, однак буквально через кілька місяців відносин, вони почнуть фліртувати направо і наліво, ніж поставлять все це під загрозу. Зате зустрічі листопада або грудня погрожують стати для вас доленосними.

Сімейні ж Близнюки постараються отруїти життя партнеру настільки, наскільки зможуть. Саме вони будуть найбільш імовірними постійними ініціаторами скандалів і сварок через дрібниці. В середині літа шанс зради з вашого боку зростає до максимуму – врахуйте це, якщо дорожите сімейним вогнищем.

Не раз і не два за рік ви відчуєте згасання сексуального інтересу до партнера – виною всьому буде відсутність різноманітності в цій сфері життя. Але все можна буде поправити, якщо ви станете ініціатором змін.

Гороскоп фінансів і кар’єри

586261da306121da9936bb4427f1453a Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

На початку року представників цього знаку чекає раптове знаходження якоїсь великої прибутку. Але, пам’ятайте, зараз для вас витрачати ці гроші час ще не настав. Навесні станеться щось таке, що потребує максимальної акумуляції ваших коштів: може, знадобиться терміново відремонтувати щось у будинку, купити якусь велику побутову техніку.

Лихо чи велика потреба може прийти і до когось із близьких – їм знадобиться ваша допомога. Зате восени можете побалувати себе новими одягом або подарунками для душі скільки завгодно – відмінний час для купівлі будь-якого роду! Причому, не журіться, що вичерпаєте резерви – у вас буде достатньо джерел фінансування та шляхів заробітку, щоб це не було проблемою ще довго.

У другій половині року Близнюкам зірки радять зайнятися пошуком додаткових шляхів заробітку. Не виключено, що вас піднімуть на посаді з відповідною надбавкою до зарплати. У займаються своїм бізнесом представників цього знаку саме в цей час також буде чимало шансів збільшити прибуток свого підприємства.

3d99d4e9768284f675e476c71ce11720 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

До речі, в плані роботи все буде дуже цікаво в цьому році. У його початку, не виключено, що вас звільнять. Однак це буде навіть краще, хоч спочатку й здасться крахом усіх надій. Цікаво, що якщо ви самі до цього не будете готові (є варіанти автономного заробітку, альтернативні роботодавці), вас це не торкнеться.

Пам’ятайте, весна – ідеальний час для старту свого бізнесу для вас в цьому році. Частіше прислухайтеся до того, що радять з приводу роботи родичі. Якщо ж ви зайняті в творчості, що можете посваритися з колегами по цеху, втратити спосіб заробітку. Тим же, чия робота пов’язана з фінансами, 2020 рік обіцяє безхмарне майбутнє.

Гороскоп здоров’я

99729b1c96bbae5a69883733d435e35e Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Близнюкам 2020 рік в плані енергетичної підживлення обіцяє все тільки хороше – сил для виконання задуманого, переважно, буде вистачати з надлишком. Наприкінці весни станете грішити на авітаміноз, так як відчуєте себе трохи більш втомленими, ніж зазвичай. Вірогідні на тлі цього спаду мігрені.

Спробуйте ближче до літа дати собі короткий перепочинок від рутини, причому, це не обов’язково має бути саме відпустку – можете просто змінити обстановку, рід діяльності, оточення. І вам відразу ж стане легше.

В іншому протягом року здоров’я у вас буде відмінним, але, тільки в тому випадку, якщо ви належну увагу приділяти своєму харчуванню, а також практикувати помірність в алкогольних бенкети і нічних гулянках. В протилежному випадку самопочуття буде зовсім не таким райдужним – врахуйте це!

Гороскоп на 2020 рік для Близнюків в році народження

Близнюки — Щур

81b0fabc1d62b9b535848d38338a6367 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша зайва оптимістичність може бути небезпечною, так як, повіривши в себе і обставини беззастережно, станете мішенню неждано-негадано виникли на вашому шляху проблем. Другою помилкою буде прагнення братися за кілька справ відразу, прагнучи отримати максимум преференцій від життя.

Будьте послідовні: для вас зараз важливіше якість, а не кількість. Ставитеся до поточним, і особливо – до великих витрат розумно: цей рік обіцяє стати дуже важким для вас у фінансовому плані.

Близнюки — Бик

cf0de6cc0f72bb97d9ef54f7595693fb Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви дуже скрупульозні, старанні і працьовиті – значить, вам воздасться по заслугах в наступному році, і дуже приємно.

Однак якщо не хочете відвернути від себе однодумців і близьких, більше думайте над тим, що говорите і робите – для всіх настає дуже нервовий і непростий період, тому, що тактовніше будете і м’якше, тим з меншими втратами з нього вийдете.

Те ж стосується і зайвої впевненості у власній непогрішності – повірте, рекламі себе коханих і поклоніння собі, як ідолу, зараз не час.

Близнюки — Тигр

48932c67421f763df3e06b98dd79d6c7 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша легковажність і любов перескакувати з справи на річ, ні на чому довго не затримуючись, все-таки вийде вам боком в наступаючому році. Намагайтеся, що є сили, доводити розпочате до кінця, опрацьовувати плани і втілювати їх у дійсність в найдрібніших деталях. Не виходить зробити це особисто – залучіть до процесу потрібних людей.

Це зараз вам тільки на руку. Рік для Близнюків, народжених у рік Тигра, видасться дуже нервовим, ви будете частенько відчувати розчарування та невпевненість у собі – прагніть впускати в життя більше позитиву. Стане легше.

Близнюки — Кролик

267601ed0806521e43c26fa2f7df60f4 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша активність і ділова жилка, нарешті, будуть винагороджені по достоїнству! Ви обуздаете свою хвилю успіху і зможете вичавити з долі максимум. Головне, не бійтеся брати на себе відповідальність і не йдіть на поводу у чутливості – зараз довіра до власної інтуїції може, як не сумно, завести вас зовсім не туди, куди хотілося б.

Не дратуйте оточуючих надлишкової удаваною безтурботністю – вам здаватиметься, що ви тим самим підтримуєте у них оптимістичний настрій, однак досягнете абсолютно протилежного результату.

Близнюки — Дракон

3f49f83714c8298d9031e62833701a3c Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Складний рік для складного і багатогранного знака. Вам доведеться приборкувати свій невгамовний ентузіазм і уникати поспішності, щоб не наламати дров. При цьому пам’ятайте, що приходить найпершим рішення – далеко не істина в останній інстанції. Особливо в цьому році. Великий шанс серйозного розладу в сім’ї – аж до розлучення.

Намагайтеся бути м’якше з близькими і стримуйте свої емоції, як можна уважніше прислухаючись до думки і почуттів чоловіка. Якщо ж зможете забути до пори до часу про своїх мінусах, що вимагає неабиякої інтелектуальності рік вас оцінить по достоїнству.

Близнюки — Змія

f1cb6b4eca54161c2d09d0065761b96a Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Можна сказати, що народилася в рік Змії Близнюкам судилося пережити один з найбільш вдалих років в їхньому житті. Все буде ладитися, ваш винахідливий і рухливий розум, нарешті, буде оцінений по достоїнству, а активна і яскрава життєва позиція знайде стільки однодумців і прихильників, що про подібне раніше і мріяти не могли.

Гарний час для одруження або заміжжя, зміцнення шлюбних уз появою на світ дитини, купівлею нерухомості, якимось грандіозними спільними справами.

Близнюки — Кінь

bdd12ebef349fc0ac82fa690a0676c00 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вас чекає надзвичайно важкий, що загрожує багатьма далекосяжними проблемами рік. Настільки лелеемая вами інтуїція не раз і не два буде заводити вас зовсім не туди, куди хочеться. Волелюбність і прагнення до самотності відвернуть від вас і тих небагатьох розташованих до вас людей, які ще залишалися.

Остерігайтеся швидких, не заснованих на вдумливому плануванні рішень – вони зараз загрожують помилками, як ніколи. Особливо, враховуючи, що народженим у рік Коня Близнюкам удача в цьому році збирається змінювати часто.

Близнюки — Коза

1d4553291f7686c4d37194d8ff556c2f Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Зайва оптимістичність і лінощі народжених у рік Кози Близнюків заведуть в наступаючому році по кривій доріжці. У вас очікується, мабуть, саме безглузде і безрезультатне час у вашому житті. Якщо будете досить розумні, витратите його на навчання чомусь новому. Навіть якщо буде дуже нудно, і не зовсім зрозуміло, навіщо.

Великий шанс настільки поринути в соціальну активність, що втратите зв’язок з реальністю надовго і всерйоз. І це не кращим чином позначиться на всіх ваших справах.

Близнюки — Мавпа

ffb484d81df2f3189d076332dbfaf3a1 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Щоб досягти чогось суттєвого в цьому році, ви надто азартні та авантюрні. Однак якщо зумієте приборкати ці свої якості і розумно застосувати досить розвинений інтелект, а також здатності до логічного мислення, ціни вам не буде.

Народженим у рік Мавпи Близнюкам в наступному році варто кинути всі зусилля на пошук і розвиток в собі досі не активованих талантів, на освоєння інших доріг, рух по яким може принести успіх. Головне, не плутати при цьому оптимізм і віру в себе з легковажністю.

Близнюки — Півень

7fa386d0ce119fa5bbf2bb902cd56238 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для прагматичної Щури, у владі якої ми будемо перебувати весь наступний рік, ви надто епатажні, складні за характером і непостійні. Тому успіху зможете домогтися, лише подолавши, хоча б на час, або ж вельми істотно пом’якшивши ці свої якості.

Спробуйте знайти гідне застосування своїм непересічним талантам і видатному інтелекту, витягніть максимум уроків з подій на майбутнє. І тоді, якщо не конкретно в цьому році, то вже в наступному вас однозначно буде чекати визнання.

Близнюки — Собака

d08aed4d522c8bce185196f5ba2252f2 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Найскладнішим для вас у наступаючому році буде переконати себе вийти з зони комфорту і зайнятися справою. Все буде здаватися надто швидко змінюються, що вимагає від вас занадто багатьох зусиль, причому, далеко не завжди виправданих, на перший погляд. Змиріться.

Це просто треба зробити, як і просто треба пережити цей рік для вас з найменшими втратами. Адже зараз, в буквальному сенсі, відсутність руху вперед означає сумне повернення назад. Зберіться і робіть те, що вмієте найкраще.

Близнюки — Свиня

69be67a42d2b2745d19af71bca0d13c3 Гороскоп для Близнюків на 2020 рік: жінки та чоловіки

У Близнюків-Свинок очікується дуже приємний, м’який до них і дозволяє трохи розслабитися рік. Всі ваші битви вже позаду або ще тільки намічаються на горизонті, поруч ретельно відібрані і перевірені люди, минулий рік був дуже вдалим і приніс вагомі зміни на краще, а зараз особливих зусиль, щоб залишатися на плаву, від вас не потрібно.

Однак якщо не бажаєте в майбутньому здати позиції, витратьте цей час на вкладення в себе коханих: навчання, зростання кваліфікації, здобуття додаткових знань. Дуже скоро щось з цього знадобиться.

Ось такий прогноз для Близнюків на 2020 рік підготували наші астрологи. І ми бажаємо всім нашим читачам – представникам цього знаку врахувати його рекомендації, і з честю вийти з будь-яких випробувань, відповісти на всі виклики, які приготував їм наступаючий рік. І нехай по його закінченню ви відчуєте, що стали трішки щасливішими, ніж були до того!

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!