День одного в 2020 році: історія і дата свята

 День одного в 2020 році: історія і дата свята

Сучасне суспільство може похвалитися великою кількістю різноманітних свят, серед яких не тільки офіційні, але й неофіційні. Одним із самих милих і ніжних можна без сумніву назвати свято, яке відзначають усі друзі — День дружби. Про таку подію мало хто знає, але свято в 2020 році пройде 9 червня.

Історія виникнення свята

Історія старанно замовчує про те, як саме з’явився цей свято. Є думка, що подібне свято з’явився у Сполучений штатах Америки ще в минулому столітті. Трохи пізніше їх почин підхопили і інші країни. Схвалили таку затію і в ООН. Приблизно у вісімдесятих роках минуло століття вже багато народів по всьому світу почали відзначати День друзів.

Дуже довго зважилися документальні підтвердження і дата святкування. Історії відомо, що перший раз подібний захід відзначали в першу неділю останнього літнього місяця. Це було не зовсім зручно, тому незабаром День дружби змістили на певний день — 9 червня.

den druga v 2020 godu: istoriya i data prazdnika1 День одного в 2020 році: історія і дата свята

День одного в Росії

У нашій країні свято прийшов досить пізно — лише на початку поточного сторіччя. Варто відзначити, що його так і не визнали офіційним, тому додаткового вихідного у виробничому календарі на 2020 рік не передбачається. Незалежно від того, що 9 червня, як правило, випадає на робочий день, у багатьох містах і селах Російської Федерації влаштовують святкові заходи: концерти, виставки та виступи місцевих знаменитостей. Всі бажаючі в цей день можуть прийти на карнавал у своєму місті, пройти певний майстер-клас і зробити своїми руками невеликий символічний подарунок для свого приятеля.

Святкування Дня одного

Так як свято з’явився зовсім недавно, з цим днем доки ще немає якихось особливо запам’ятовуються традицій і звичаїв. Існує тільки одне негласне правило: обов’язково проведіть цей день у колі близьких вам людей, яких ви з гордістю можете назвати друзями. Можливості сучасного світу безмежні: завжди можна подзвонити і поговорити з близьким другом, навіть якщо він знаходиться на іншому краю світу. Якщо такої можливості немає, а сказати якісь теплі слова дуже хочеться, вам на допомогу завжди прийдуть електронні листи або повідомлення в різних соціальних мережах. До речі, деякі з них навіть пропонують своїм користувачам спеціальні набори стікерів, які в День дружби, як правило, абсолютно безкоштовні.

Сміливо запрошуйте своїх друзів в кіно, на виставки, на концерти — куди завгодно, лише б бути поруч в цей чудовий день. Звичайно ж, не варто забувати і додаткових можливостях, яке дарує нам теплу пору року: вирушайте в аквапарки, на пляжі або просто пройдіться по набережній або парку. Такі прогулянки з друзями тільки благотворно вплинуть на ваш день, адже ті незабутні емоції, які ви отримаєте разом з улюбленими людьми — залишаться з вами назавжди. Літо, часом, не плекає погодою, і може так статися, що за вікном буде йти дощ. Нічого страшного: посидьте в компанії друзів дому, в затишку, за гарячою чашкою чаю або кави — помрійте разом про майбутнє, поділіться своїми планами. Адже це таке щастя: знати, що тобі є куди звернутися в разі невдачі.

 День одного в 2020 році: історія і дата свята

30 липня відзначають схожий свято — День дружби. Варто зазначити, що тут мова йде вже не тільки про міжособистісних відносинах, але і про теплому політичне співробітництво між різними країнами.

Це цікаво:

  • Чи знаєте ви, що не тільки людина здатна дружити? Вчені довели, що навіть леви дружать з собі подібними.
  • На думку американських вчених, знайомство відокремлює від дружби з людиною всього лише двісті годин постійного спілкування.
  • Відомо, що той час, який ми проводимо з друзями, можна легко сприймати як сеанси психоаналізу.
  • На небі існує астероїд під назвою «дружба».
  • У Російській Федерації 26 вересня відзначають День зустрічі зі старими друзями, а 27 вересня – День одного. І зовсім несерйозний свято, який міг з’явитися тільки у нас — День товариша по чарці. Його можна відзначати за пляшкою сухого 7 грудня.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!