Безкоштовний телефон Діда Мороза. Автовідповідач Діда Мороза в 2021-2022 році

Зпросіть у дитини: який твій улюблений свято? І він обов’язково скаже: Новий рік ? ? ?. Є ще, звичайно, день народження, але це скоріше індивідуальне торжество, а Новорічні дні зовсім інше – яскраві, барвисті і трохи загадкові. Адже саме під Новий рік відбуваються дива, народжуються казки, виконуються бажання!

Ввід о бажаннях і піде мова. Адже загадати мало, потрібно ще й попросити Діда Мороза виконати. А як це зробити? Написати листа? А раптом не дійде, загубиться? Та й не всі хлопці вміють писати. Тому Дід Мороз 2020 завів особистий телефон! За яким можна зателефонувати і попросити найбажаніше, найпотаємніше, ну словом те, чого дуже хочеться.

Як подзвонити Діду Морозу на Новий рік 2021-2022

Позвонить Дідусеві Морозу досить просто. Безкоштовний телефон вже працює ? ?, і чекає дзвінків від своїх маленьких друзів, щоб виконати їх побажання.

Розмова буде вести Дід Мороз автовідповідач! Але знати про це повинні тільки дорослі – дитина ж нехай потрапляє у світ казки та чудес. Електронний дідусь знає коли потрібно вислухати малюка, а де сказати потрібні слова. І ще жодна дитина не запідозрив щось недобре — кожен був в повній впевненості, що з ним спілкується справжній, реальний, чарівник Нового року!

Номер телефону за яким можна безкоштовно зателефонувати Дідові Морозу до 2021-2022 року

Уыбирайте зі списку номер телефону в своєму місті (код міста не потрібен), і починайте безкоштовне спілкування. Слухайте запитання Діда Мороза, нехай ваш малюк на них відповідає і на все життя запам’ятовує як спілкувався з самим головним чарівником, він привітав його зі святом і запитав який подарунок хоче отримати! Хіба таке можна забути?!

? +380443646070

Ціна за 1 хвилину, згідно вашого тарифного плану.

Не знайшли своє місто в списку? Не засмучуйтеся, набирайте будь-який інший номер, зв’язуйтеся з Дідом Морозом. Адже таке буває раз у році! А вартість міжміського дзвінка — це дрібниці порівняно зі щасливим обличчям сина чи доньки! Вони так чекають цей незвичайний розмова, подаруйте його!

Дзвінок від Діда Мороза дитині в 2021-2022 році

Ролосовое привітання від Діда Мороза для дитини на телефон у 2021-2022 році. Це послуга, коли Дідусь Мороз сам подзвонить малюкові у вказаний вами час. Взявши трубку, дитина почує голос справжнього чарівника зими!

ada252f011611e909ac350fe4dfbdec9 Безкоштовний телефон Діда Мороза. Автовідповідач Діда Мороза в 2021 2022 році

Зручну дату і час дзвінка ви можете вибрати самостійно — заповітний дзвінок може пролунати хоч через п’ять хвилин після залишеної заявки, хоч вранці 1 січня, щоб прослухавши привітання від діда Мороза, ваш малюк відправився до новорічної ялинки відкривати свої довгоочікувані подарунки!

pinit fg en rect red 28 Безкоштовний телефон Діда Мороза. Автовідповідач Діда Мороза в 2021 2022 році

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: