Батискаф 2020: дивитися трейлер російською, дата виходу і актори

Гостросюжетна наукова фантастика у вітчизняному кінематографі в останні роки явно не в фаворі. Це і не дивно, адже цей жанр надзвичайно злободенне і цікавий глядачеві, що дозволяє тримати в напрузі всіх продовження розвитку сюжету. Щорічна анонсна кіноафіша рясніє новинами про те чи іншому майбутньому фільмі в цьому стилі, знайомлячи нас з новими цікавими іменами членів знімальних груп і акторів стрічок, або ж готуючи зустріч з вже улюбленими діячами цього виду мистецтва.

Безперечно, складаючи свій віш-ліст перегляду картин на черговий майбутній рік, хочеться заздалегідь знати про всіх багатообіцяючих широкоекранних проектах. І ми впевнені, що фільм «Батискаф» у 2020 році посяде в ньому належне йому місце.

Насправді, все при ньому: свіжий режисерський погляд, не обтяжений жорсткими рамками очікувань авторського стилю, незаяложений сюжет, щедро присмачений інтригою, оголеними почуттями і нелегкими виборами, а також динамічність кадрів, що дозволяє не розслаблятися ні на секунду протягом усього перегляду. Що ж, давайте знайомитися ближче з цією новою картиною!

Сюжет фільму

4952701c8fc8af5fbb61ef6357969e5f Батискаф 2020: дивитися трейлер російською, дата виходу і актори

  • Дата виходу: 2020 рік;
  • Країна: Росія;
  • Жанр: драматичний трилер.

Батискаф військового призначення «Бестер» надсилається для виконання рятувальної завдання в зону активної дії підводних вулканів. Він повинен допомогти підводному човні, що належить Сполученим Штатам Америки, збройної тактичними ядерними боєголовками. І занурюючись, жоден з членів екіпажу не міг уявити собі, наскільки трагічно і непередбачувано далі будуть розвиватися події. Судно завалилося на лівий борт, заблокувавши власну рятувальну капсулу, а на борту – сотня американських моряків.

Врятуватися можна тільки вибравшись назовні в глибоководних скафандрах, але для початку треба розрізати корпус. Ті, хто знаходиться на борту підводного човна, через заклинювання основних рятувальних механізмів і систем керування апаратом виявляються у страшній пастці, будучи вимушеними терпляче чекати своєї смерті. З кожною годиною відсіки все більше заповнюються водою, відрізаючи частину екіпажу від шляхів до порятунку.

Але на «Бестере» трапляється конфлікт між інженером і командиром, закінчився бійкою. Як виявилося, фатальною для самого батискафа. Там трапляється дуже серйозна аварія – виведений з ладу комп’ютер, який відповідає за енергетичну установку. У підводному човні хлопці зможуть протриматися кілька днів – вони-то підмогу дочекаються, а от команді батискафа не дано і того: буквально пару годин — і запаси кисню іссякнут. Вся надія – тільки на науково-дослідний батискаф «Світ». Тільки б устиг… Тільки б зміг… «А цей що тут робив?» — запитає здивований глядач.

78bfcb9f4e2609254f42a73660304e20 Батискаф 2020: дивитися трейлер російською, дата виходу і актори

Виявляється, в районі затонув російський військовий корабель з секретною інформацією на борту. Другий викликаний для порятунку цих матеріалів, або ж для того, щоб переконатися, що про них точно нікому вже не стане відомо, ніяк не реагує на сигнали SOS підводні човни і «Бестера». На свій страх і ризик, який працював на глибині з останками затонулого корабля, екіпаж «Світу», вирішує віддати перевагу порятунку людей, а не виконання бойового завдання.

Але, якщо ви думаєте, що це пересічний «рятувальний» трилер, ви глибоко помиляєтеся! Адже на шість осіб екіпажів обох батискафів один любовний трикутник, зрада, військова таємниця і, звичайно ж, множинне прагнення проявити безпрецедентний героїзм. Командир «Світу» хвилюється за потрапила в безвихідну ситуацію кохану, а другий з його команди розуміє, що якщо їх операція завершиться успішно, страшна військова таємниця буде розголошена, і він має намір жодним чином не допустити цього. Причому навіть загроза власної загибелі не може спонукати його розголосити секрет…

Цікаві факти

Слоган фільму: «На глибині тисячі метрів ніхто не врятує…».

Знімальна група і акторський склад

42a1e4f03b3181f59a1be61ea350c894 Батискаф 2020: дивитися трейлер російською, дата виходу і актори

37-річний Олександр Тарасов, незважаючи на вік, вважається досить досвідченим і впливовим режисером на вітчизняній кинониве, чому багато в чому посприяла і його активна продюсерська діяльність. Досі у режисерському амплуа він виступав тільки в короткометражках і широкоекранному «Гідроагрегат» 2017 року, а також продовження останньої стрічки 2019-го. Але, зараз до виходу готуються ще дві, крім «Батискафа», його картини – це фантастика «Марс-500» і скай-фай пригоди «Штат 51», обидві зняті спільно з США. Також цей кінодіяч відомий тим, що завжди сам пише до своїх робіт сценарії.

Взагалі ж його вмінням знімати фільми-катастрофи, звичайно, треба віддати належне. Той же «Гідроагрегат» заслужив масу позитивних відгуків вітчизняних кінокритиків. Він вміло працює у своїх проектах з візуальними ефектами та комп’ютерною графікою, в чому добре проглядається талант досвідченого монтажника – він, до речі, і в цій іпостасі встиг засвітитися у своїй кар’єрі. А використання тільки самих сучасних досягнень у цьому технічному аспекті підготовки картин лише додає їм очок в очах досвідченого американськими блокбастерами глядача.

На жаль, більше поки ніяких подробиць ні про інших членів знімальної групи, ні про акторський касти наша редакція не знайшла. Однак ми обіцяємо оперативно інформувати наших читачів про з’являються новини щодо цього багатообіцяючого проекту, очікуючи предрелизных трейлерів, інтерв’ю з творцями і майбутніх відгуків кінокритиків.

Відео: трейлер російською, фан-тизери

На даний момент, на жаль, ще не представлені офіційні трейлери або тизери від творців фільму.

Стаття написана спеціально для сайту “2020 рік Пацюка”: https://2020about.com

pinit fg en rect red 28 Батискаф 2020: дивитися трейлер російською, дата виходу і актори

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: